Tabuľka A
Uverejnené: 20. apríl 2012
VI. Liga PT
Tabuľka po 23. kole:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | ŠK Štrba | 23 | 17 | 2 | 4 | 58 : 22 | 53 | 20 |
2 | TJ Štart Hrabušice | 23 | 15 | 1 | 7 | 56 : 30 | 46 | 13 |
3 | AŠK Maria Huta Gelnica | 23 | 12 | 4 | 7 | 44 : 36 | 40 | 4 |
4 | TJ Družstevník Spišské Bystré | 23 | 12 | 2 | 9 | 33 : 27 | 38 | 2 |
5 | FK Poprad B | 23 | 11 | 4 | 8 | 48 : 31 | 37 | 1 |
6 | ŠK Harichovce | 23 | 9 | 8 | 6 | 35 : 26 | 35 | -1 |
7 | FK 1931 Hranovnica | 23 | 10 | 2 | 11 | 53 : 42 | 32 | -1 |
8 | TJ Slovan Smižany | 23 | 10 | 1 | 12 | 55 : 35 | 31 | -2 |
9 | FK 05 Levoča | 23 | 8 | 5 | 10 | 47 : 41 | 29 | -4 |
10 | OŠK Teplička | 23 | 9 | 1 | 13 | 43 : 60 | 28 | -8 |
11 | FK Slovan Helcmanovce | 23 | 8 | 3 | 12 | 36 : 50 | 27 | -9 |
12 | MŠK Slavoj Spišská Belá | 23 | 8 | 2 | 13 | 41 : 50 | 26 | -7 |
13 | TJ Lokomotíva Margecany | 23 | 6 | 4 | 13 | 30 : 67 | 22 | -11 |
14 | OFK Jaklovce | 23 | 6 | 1 | 16 | 22 : 84 | 19 | -17 |
Tabuľka po 22. kole:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | ŠK Štrba | 22 | 17 | 1 | 4 | 56 : 20 | 52 | 19 |
2 | TJ Štart Hrabušice | 21 | 15 | 1 | 5 | 52 : 24 | 46 | 13 |
3 | FK Poprad B | 22 | 11 | 4 | 7 | 46 : 26 | 37 | 4 |
4 | AŠK Maria Huta Gelnica | 22 | 11 | 4 | 7 | 40 : 34 | 37 | 4 |
5 | TJ Družstevník Spišské Bystré | 22 | 11 | 2 | 9 | 28 : 27 | 35 | 2 |
6 | ŠK Harichovce | 22 | 9 | 7 | 6 | 33 : 24 | 34 | 1 |
7 | TJ Slovan Smižany | 22 | 10 | 1 | 11 | 54 : 33 | 31 | -2 |
8 | FK 05 Levoča | 22 | 8 | 5 | 9 | 45 : 38 | 29 | -4 |
9 | FK 1931 Hranovnica | 21 | 8 | 2 | 11 | 47 : 40 | 26 | -4 |
10 | OŠK Teplička | 22 | 8 | 1 | 13 | 40 : 58 | 25 | -8 |
11 | FK Slovan Helcmanovce | 22 | 7 | 3 | 12 | 34 : 49 | 24 | -9 |
12 | MŠK Slavoj Spišská Belá | 22 | 7 | 2 | 13 | 38 : 48 | 23 | -10 |
13 | TJ Lokomotíva Margecany | 22 | 6 | 4 | 12 | 30 : 62 | 22 | -11 |
14 | OFK Jaklovce | 22 | 6 | 1 | 15 | 21 : 81 | 19 | -14 |
Tabuľka po 21. kole:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | ŠK Štrba | 21 | 16 | 1 | 4 | 54 : 19 | 49 | 19 |
2 | TJ Štart Hrabušice | 20 | 15 | 1 | 4 | 51 : 21 | 46 | 16 |
3 | AŠK Maria Huta Gelnica | 21 | 11 | 4 | 6 | 39 : 30 | 37 | 4 |
4 | FK Poprad B | 21 | 11 | 3 | 7 | 46 : 26 | 36 | 6 |
5 | TJ Družstevník Spišské Bystré | 21 | 11 | 1 | 9 | 28 : 27 | 34 | 1 |
6 | ŠK Harichovce | 21 | 8 | 7 | 6 | 30 : 23 | 31 | -2 |
7 | FK 05 Levoča | 21 | 8 | 5 | 8 | 42 : 34 | 29 | -4 |
8 | TJ Slovan Smižany | 21 | 9 | 1 | 11 | 42 : 33 | 28 | -2 |
9 | OŠK Teplička | 21 | 8 | 1 | 12 | 40 : 53 | 25 | -8 |
10 | FK Slovan Helcmanovce | 21 | 7 | 3 | 11 | 33 : 47 | 24 | -9 |
11 | FK 1931 Hranovnica | 20 | 7 | 2 | 11 | 42 : 40 | 23 | -4 |
12 | MŠK Slavoj Spišská Belá | 21 | 6 | 2 | 13 | 34 : 45 | 20 | -10 |
13 | TJ Lokomotíva Margecany | 21 | 5 | 4 | 12 | 26 : 61 | 19 | -11 |
14 | OFK Jaklovce | 21 | 6 | 1 | 14 | 21 : 69 | 19 | -14 |
Tabuľka po 19. kole:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | TJ Štart Hrabušice | 16 | 13 | 1 | 2 | 44 : 14 | 40 | 16 |
2 | ŠK Štrba | 18 | 13 | 1 | 4 | 41 : 18 | 40 | 16 |
3 | FK Poprad B | 17 | 11 | 2 | 4 | 41 : 18 | 35 | 11 |
4 | AŠK Maria Huta Gelnica | 17 | 9 | 4 | 4 | 31 : 23 | 31 | 4 |
5 | TJ Slovan Smižany | 17 | 8 | 1 | 8 | 32 : 26 | 25 | 1 |
6 | TJ Družstevník Spišské Bystré | 17 | 8 | 1 | 8 | 19 : 20 | 25 | 1 |
7 | ŠK Harichovce | 17 | 5 | 7 | 5 | 23 : 21 | 22 | -5 |
8 | FK 05 Levoča | 17 | 6 | 3 | 8 | 33 : 29 | 21 | -6 |
9 | FK Slovan Helcmanovce | 17 | 6 | 3 | 8 | 28 : 37 | 21 | -6 |
10 | FK 1931 Hranovnica | 16 | 6 | 1 | 9 | 32 : 29 | 19 | -5 |
11 | OŠK Teplička | 17 | 6 | 1 | 10 | 33 : 42 | 19 | -8 |
12 | OFK Jaklovce | 17 | 5 | 1 | 11 | 19 : 59 | 16 | -11 |
13 | MŠK Slavoj Spišská Belá | 18 | 4 | 2 | 12 | 25 : 38 | 14 | -13 |
14 | TJ Lokomotíva Margecany | 17 | 3 | 4 | 10 | 19 : 46 | 13 | -11 |
Tabuľka po 18. kole:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | TJ Štart Hrabušice | 15 | 12 | 1 | 2 | 42 : 13 | 37 | 13 |
2 | ŠK Štrba | 17 | 12 | 1 | 4 | 38 : 17 | 37 | 13 |
3 | FK Poprad B | 15 | 9 | 2 | 4 | 34 : 16 | 29 | 8 |
4 | AŠK Maria Huta Gelnica | 16 | 8 | 4 | 4 | 30 : 23 | 28 | 4 |
5 | TJ Slovan Smižany | 16 | 8 | 1 | 7 | 30 : 22 | 25 | 1 |
6 | TJ Družstevník Spišské Bystré | 16 | 8 | 1 | 7 | 18 : 18 | 25 | 1 |
7 | FK 05 Levoča | 16 | 6 | 3 | 7 | 32 : 26 | 21 | -3 |
8 | FK Slovan Helcmanovce | 16 | 6 | 3 | 7 | 26 : 34 | 21 | -3 |
9 | ŠK Harichovce | 16 | 4 | 7 | 5 | 21 : 20 | 19 | -5 |
10 | OŠK Teplička | 16 | 6 | 1 | 9 | 32 : 40 | 19 | -5 |
11 | FK 1931 Hranovnica | 15 | 5 | 1 | 9 | 28 : 27 | 16 | -5 |
12 | MŠK Slavoj Spišská Belá | 17 | 4 | 2 | 11 | 25 : 37 | 14 | -13 |
13 | TJ Lokomotíva Margecany | 16 | 3 | 4 | 9 | 18 : 44 | 13 | -11 |
14 | OFK Jaklovce | 15 | 4 | 1 | 10 | 17 : 54 | 13 | -11 |
Tabuľka po 17. kole:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | TJ Štart Hrabušice | 14 | 11 | 1 | 2 | 41 : 13 | 34 | 13 |
2 | ŠK Štrba | 16 | 11 | 1 | 4 | 35 : 16 | 34 | 13 |
3 | FK Poprad B | 14 | 9 | 2 | 3 | 33 : 14 | 29 | 8 |
4 | TJ Slovan Smižany | 15 | 8 | 1 | 6 | 29 : 20 | 25 | 1 |
5 | AŠK Maria Huta Gelnica | 15 | 7 | 4 | 4 | 29 : 23 | 25 | 4 |
6 | TJ Družstevník Spišské Bystré | 15 | 8 | 1 | 6 | 18 : 17 | 25 | 4 |
7 | FK 05 Levoča | 15 | 6 | 3 | 6 | 32 : 25 | 21 | -3 |
8 | ŠK Harichovce | 15 | 4 | 7 | 4 | 21 : 19 | 19 | -5 |
9 | FK Slovan Helcmanovce | 15 | 5 | 3 | 7 | 25 : 34 | 18 | -6 |
10 | FK 1931 Hranovnica | 14 | 5 | 1 | 8 | 27 : 24 | 16 | -5 |
11 | OŠK Teplička | 14 | 4 | 1 | 9 | 29 : 39 | 13 | -8 |
12 | TJ Lokomotíva Margecany | 15 | 3 | 4 | 8 | 18 : 43 | 13 | -8 |
13 | OFK Jaklovce | 15 | 4 | 1 | 10 | 17 : 54 | 13 | -11 |
14 | MŠK Slavoj Spišská Belá | 16 | 3 | 2 | 11 | 23 : 36 | 11 | -13 |
Tabuľka po 14. kole:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | TJ Štart Hrabušice | 14 | 11 | 1 | 2 | 41 : 13 | 34 | 13 |
2 | FK Poprad B | 14 | 9 | 2 | 3 | 33 : 14 | 29 | 8 |
3 | ŠK Štrba | 14 | 9 | 1 | 4 | 32 : 16 | 28 | 7 |
4 | TJ Slovan Smižany | 14 | 8 | 1 | 5 | 29 : 19 | 25 | 4 |
5 | TJ Družstevník Spišské Bystré | 14 | 8 | 1 | 5 | 17 : 15 | 25 | 4 |
6 | AŠK Maria Huta Gelnica | 14 | 6 | 4 | 4 | 28 : 23 | 22 | 1 |
7 | FK 05 Levoča | 14 | 6 | 2 | 6 | 30 : 23 | 20 | -1 |
8 | FK Slovan Helcmanovce | 14 | 5 | 3 | 6 | 25 : 33 | 18 | -3 |
9 | FK 1931 Hranovnica | 14 | 5 | 1 | 8 | 27 : 24 | 16 | -5 |
10 | ŠK Harichovce | 14 | 3 | 7 | 4 | 17 : 18 | 16 | -5 |
11 | OŠK Teplička | 14 | 4 | 1 | 9 | 29 : 39 | 13 | -8 |
12 | TJ Lokomotíva Margecany | 14 | 3 | 3 | 8 | 16 : 41 | 12 | -9 |
13 | MŠK Slavoj Spišská Belá | 14 | 3 | 2 | 9 | 22 : 30 | 11 | -10 |
14 | OFK Jaklovce | 14 | 3 | 1 | 10 | 15 : 53 | 10 | -11 |
JESENNÁ ČASŤ
Tabuľka po 13. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Hrabušice | 13 | 10 | 1 | 2 | 41:12 | 31 |
Štrba | 13 | 9 | 0 | 4 | 32:16 | 27 |
Poprad "B" | 13 | 8 | 2 | 3 | 31:15 | 26 |
Smižany | 13 | 8 | 1 | 4 | 28:17 | 25 |
Sp. Bystré | 13 | 7 | 1 | 5 | 16:15 | 22 |
Levoča | 13 | 6 | 2 | 5 | 29:20 | 20 |
Mária Huta | 13 | 5 | 4 | 4 | 25:22 | 19 |
Hranovnica | 13 | 5 | 1 | 7 | 27:23 | 16 |
Harichovce | 13 | 3 | 6 | 4 | 16:17 | 15 |
Helcmanovce | 13 | 4 | 3 | 6 | 20:32 | 15 |
Teplička | 13 | 4 | 0 | 9 | 28:38 | 12 |
Sp. Belá | 13 | 3 | 2 | 8 | 21:28 | 11 |
Margecany | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:41 | 11 |
Jaklovce | 13 | 3 | 1 | 9 | 14:48 | 10 |
Tabuľka po 12. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Hrabušice | 12 | 9 | 1 | 2 | 35:11 | 28 |
Štrba | 12 | 9 | 0 | 3 | 32:15 | 27 |
Poprad "B" | 12 | 7 | 2 | 3 | 30:13 | 23 |
Smižany | 12 | 7 | 1 | 4 | 26:16 | 22 |
Sp. Bystré | 12 | 7 | 1 | 4 | 15:13 | 22 |
Levoča | 12 | 6 | 1 | 5 | 28:19 | 19 |
Mária Huta | 12 | 5 | 4 | 3 | 24:20 | 19 |
Harichovce | 12 | 3 | 5 | 4 | 15:16 | 14 |
Hranovnica | 12 | 4 | 1 | 7 | 25:22 | 13 |
Teplička | 12 | 4 | 0 | 8 | 26:32 | 12 |
Helcmanovce | 12 | 3 | 3 | 6 | 14:30 | 12 |
Sp. Belá | 12 | 3 | 2 | 7 | 21:27 | 11 |
Margecany | 12 | 3 | 2 | 7 | 15:37 | 11 |
Jaklovce | 12 | 2 | 1 | 9 | 13:48 | 7 |
Tabuľka po 11. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Hrabušice | 11 | 8 | 1 | 2 | 34:11 | 25 |
Štrba | 11 | 8 | 0 | 3 | 30:15 | 24 |
Poprad "B" | 11 | 7 | 2 | 2 | 30:12 | 23 |
Sp. Bystré | 11 | 7 | 1 | 3 | 15:11 | 22 |
Mária Huta | 11 | 5 | 4 | 2 | 23:16 | 19 |
Smižany | 11 | 6 | 1 | 4 | 22:15 | 19 |
Levoča | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:19 | 16 |
Harichovce | 11 | 3 | 4 | 4 | 14:15 | 13 |
Hranovnica | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:21 | 12 |
Helcmanovce | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:26 | 12 |
Margecany | 11 | 3 | 2 | 6 | 14:33 | 11 |
Teplička | 11 | 3 | 0 | 8 | 18:31 | 9 |
Sp. Belá | 11 | 2 | 2 | 7 | 17:26 | 8 |
Jaklovce | 11 | 2 | 1 | 8 | 12:40 | 7 |
Tabuľka po 10. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Štrba | 10 | 8 | 0 | 2 | 29:13 | 24 |
Hrabušice | 10 | 7 | 1 | 2 | 31:11 | 22 |
Sp. Bystré | 10 | 7 | 1 | 2 | 15:8 | 22 |
Poprad "B" | 10 | 6 | 2 | 2 | 27:12 | 20 |
Smižany | 10 | 6 | 0 | 4 | 21:14 | 18 |
Levoča | 10 | 5 | 1 | 4 | 23:16 | 16 |
Mária Huta | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:15 | 16 |
Hranovnica | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:19 | 12 |
Harichovce | 10 | 3 | 3 | 4 | 13:14 | 12 |
Margecany | 10 | 3 | 2 | 5 | 14:30 | 11 |
Helcmanovce | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:25 | 9 |
Sp. Belá | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:22 | 8 |
Teplička | 10 | 2 | 0 | 8 | 14:30 | 6 |
Jaklovce | 10 | 1 | 1 | 8 | 9:39 | 4 |
Tabuľka po 9. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Sp. Bystré | 9 | 7 | 1 | 1 | 13:5 | 22 |
Hrabušice | 9 | 7 | 0 | 2 | 30:10 | 21 |
Štrba | 9 | 7 | 0 | 2 | 27:13 | 21 |
Poprad "B" | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:9 | 19 |
Mária Huta | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
Levoča | 9 | 4 | 1 | 4 | 20:15 | 13 |
Smižany | 8 | 4 | 0 | 4 | 14:11 | 12 |
Harichovce | 9 | 3 | 3 | 3 | 13:12 | 12 |
Hranovnica | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:16 | 9 |
Helcmanovce | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:21 | 9 |
Margecany | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:28 | 8 |
Sp. Belá | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:19 | 7 |
Teplička | 9 | 2 | 0 | 7 | 13:27 | 6 |
Jaklovce | 9 | 1 | 1 | 7 | 9:27 | 4 |
Tabuľka po 8. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Štrba | 8 | 7 | 0 | 1 | 25:9 | 21 |
Poprad "B" | 8 | 6 | 1 | 1 | 23:7 | 19 |
Sp. Bystré | 8 | 6 | 1 | 1 | 11:4 | 19 |
Hrabušice | 8 | 6 | 0 | 2 | 29:10 | 18 |
Mária Huta | 8 | 3 | 3 | 2 | 15:11 | 12 |
Harichovce | 8 | 3 | 3 | 2 | 13:11 | 12 |
Levoča | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:14 | 10 |
Smižany | 7 | 3 | 0 | 4 | 9:9 | 9 |
Hranovnica | 7 | 3 | 0 | 4 | 9:14 | 9 |
Margecany | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:23 | 8 |
Sp. Belá | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:16 | 7 |
Helcmanovce | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:19 | 6 |
Jaklovce | 8 | 1 | 1 | 6 | 7:22 | 4 |
Teplička | 8 | 1 | 0 | 7 | 11:26 | 3 |
Tabuľka po 7. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Sp. Bystré | 7 | 6 | 1 | 0 | 11:1 | 19 |
Štrba | 7 | 6 | 0 | 1 | 19:6 | 18 |
Poprad "B" | 7 | 5 | 1 | 1 | 21:6 | 16 |
Hrabušice | 7 | 5 | 0 | 2 | 22:10 | 15 |
Mária Huta | 7 | 3 | 3 | 1 | 14:9 | 12 |
Harichovce | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:10 | 11 |
Levoča | 7 | 3 | 1 | 3 | 17:13 | 10 |
Margecany | 7 | 2 | 1 | 4 | 7:22 | 7 |
Smižany | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | 6 |
Hranovnica | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:14 | 6 |
Helcmanovce | 7 | 1 | 3 | 3 | 6:12 | 6 |
Sp. Belá | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:16 | 4 |
Jaklovce | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:16 | 4 |
Teplička | 7 | 1 | 0 | 6 | 11:23 | 3 |
Tabuľka po 6. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Sp. Bystré | 6 | 6 | 0 | 0 | 11:1 | 18 |
Poprad "B" | 6 | 5 | 0 | 1 | 20:5 | 15 |
Štrba | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:6 | 15 |
Hrabušice | 6 | 4 | 0 | 2 | 18:9 | 12 |
Mária Huta | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:9 | 11 |
Harichovce | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 10 |
Levoča | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:12 | 7 |
Smižany | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 6 |
Margecany | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:21 | 6 |
Helcmanovce | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:11 | 5 |
Sp. Belá | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | 4 |
Jaklovce | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:12 | 4 |
Hranovnica | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:14 | 3 |
Teplička | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:20 | 3 |
Tabuľka po 5. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Štrba | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:2 | 15 |
Sp. Bystré | 5 | 5 | 0 | 0 | 8:1 | 15 |
Poprad "B" | 5 | 4 | 0 | 1 | 15:5 | 12 |
Mária Huta | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:7 | 11 |
Harichovce | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 10 |
Hrabušice | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | 9 |
Smižany | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 6 |
Margecany | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:20 | 6 |
Helcmanovce | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | 5 |
Levoča | 5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | 4 |
Teplička | 5 | 1 | 0 | 4 | 10:14 | 3 |
Hranovnica | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:14 | 3 |
Sp. Belá | 5 | 0 | 1 | 4 | 7:14 | 1 |
Jaklovce | 5 | 0 | 1 | 4 | 2:12 | 1 |
Tabuľka po 4. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Sp. Bystré | 4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 12 |
Mária Huta | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:6 | 10 |
Poprad "B" | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:5 | 9 |
Štrba | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
Hrabušice | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 9 |
Harichovce | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 9 |
Margecany | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:12 | 6 |
Helcmanovce | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 5 |
Smižany | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
Hranovnica | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | 3 |
Levoča | 4 | 0 | 1 | 3 | 7:10 | 1 |
Sp. Belá | 4 | 0 | 1 | 3 | 7:13 | 1 |
Jaklovce | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | 1 |
Teplička | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:12 | 0 |
Tabuľka po 3. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Štrba | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
Sp. Bystré | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 9 |
Mária Huta | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
Poprad "B" | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 |
Harichovce | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
Hrabušice | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
Helcmanovce | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
Smižany | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
Hranovnica | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
Margecany | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:10 | 3 |
Levoča | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | 1 |
Sp. Belá | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | 1 |
Jaklovce | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | 1 |
Teplička | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
Tabuľka po 2. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Harichovce | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 |
Štrba | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
Sp. Bystré | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
Mária Huta | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | 4 |
Poprad "B" | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | 3 |
Hrabušice | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:5 | 3 |
Smižany | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | 3 |
Margecany | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 3 |
Helcmanovce | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
Levoča | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
Sp. Belá | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:8 | 1 |
Jaklovce | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | 1 |
Teplička | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |
Hranovnica | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Tabuľka po 1. kole:
Mužstvo |
Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Body |
Štrba | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
Hrabušice | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | 3 |
Smižany | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
Harichovce | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
Sp. Bystré | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
Mária Huta | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
Levoča | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
Helcmanovce | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Jaklovce | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Hranovnica | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Teplička | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Sp. Belá | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:6 | 0 |
Poprad "B" | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Margecany | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Zdroj: www.futbalnet.sk
Najnovšie články
Logo ŠK Harichovce
Video
Rozhovory
- Rozhovor s naším odchovancom Miroslavom Giľákom
- Zhodnotenie zápasu - žiaci: ŠK Harichovce - TJ Štart Hrabušice 11.10.14
- Zhodnotenie zápasu - dorast: OŠK Spišský Štvrtok - ŠK Harichovce 11.10.14
- Zhodnotenie zápasu - dospelí: TJ Slovan Richnava - ŠK Harichovce 05.10.14
- Zhodnotenie zápasu - dorast: ŠK Harichovce - J Lokomotíva Margecany 04.10.14T