Zhodnotenie zápasu - dospelí: ŠK Harichovce - FK Spišská Nová Ves (B) 07.09.14

Vytlačiť
Uverejnené: 07. september 2014

Zhodnotenie zápasu - dospelí - 5. Kolo: ŠK Harichovce - FK Spišská Nová Ves (B) 2:0 (0:0)

Góly : P. Pukluš, L. Hrušovský

Zostava: M. Strapec - R. Šefčík, M. Suchý, J. Hrušovský, T. Soták - T. Hlucháň, M. Kaščák, L. Hrušovský, M. Košár - K. Pukluš, P. Pukluš

Striedali: B. Hudáček, P. Štofko, B. Urban

Tréner Jozef Štofko:

"Do zápasu sme nevstúpili najlepšie, prvé minúty boli z našej strany veľmi rozhárané. Veľa hráčov príliš dlho držalo loptu na nohe, neprihrávali sme si a súper nás tak v pohode ubránil. Aj napriek nie najlepšej medzihre sme si v prvom polčase vytvorili 3-4 vyložené šance, ktoré sme ako zvyčajne nepremenili.

Do druhého polčasu sme spravili striedania, na ihrisko prišli dvaja stredný záložníci B. Urban ( vrátil sa po zranení) a P. Štofko, ktorí dali našej hre oveľa lepšiu tvár. Súpera sme v 2. polčase dusili no nie a nie streliť gól, Do 66. minúty kedy P. Pukluš otvoril skóre sme zahodili vari 5 čistých 100%-ných šanci. Po strelenom góle sme hru kontrolovali, súper našu bránku v 2. polčase prakticky vôbec neohrozil. V závere sme po peknej kombinačnej akcií pridali druhý gól, kedy sa presadil L. Hrušovský a spečatil naše víťazstvo 2:0.

Zápas sme odohrali vcelku v dobrom tempe, ale ak nezvýšime efektivitu v premieňaní šancí, tak najmä v zápasoch vonku sa bude dalo ťažko niečo uhrať. Budúci týždeň hráme na pôde lídra tabuľky v Bystranoch, pevne verím, že sa nám konečne zadarí aj na ihrisku súpera."