Zhodnotenie zápasu - dospelí: TJ Sokol Chrasť nad Hornádom - ŠK Harichovce 31.08.14

Vytlačiť
Uverejnené: 31. august 2014

Zhodnotenie zápasu - dospelí - 4. Kolo: TJ Sokol Chrasť nad Hornádom - ŠK Harichovce 2:0 (1:0)

Góly : ...

Zostava: R. Karchňák - R. Šefčík, M. Suchý, J. Hrušovský, M. Kaščák - T. Hlucháň, L. Hrušovský, P. Štofko, B. Hudáček ( P. Hudáček ) - K. Pukluš ( M. Tomaškovič ), R. Hrušovský

Striedali: P. HudáčekM. Tomaškovič

Tréner Jozef Štofko:

"Vo včerajšom zápase sme podali priemerný výkon.

Prvých 20 minút bolo jasne v našej réžií, zahodili sme 5-6 dobrých streleckých príležitostí. Postupom času sme začali veľa faulovať, kúskovanie hry nás vyviedlo z tempa a v druhej polovici 1. polčasu sme sledovali vyrovnaný zápas. Tesne pred prestávkou sme inkasovali smoliarsky gól, keď sme priamy kop zahrali tak nešťastne, že lopta sa domácim hráčom odrazila rovno do brejkovej situácie a naši hráči v obrane túto situáciu nevyriešili dobre. V poslednej minúte prvého polčasu sme mali kopať pokutový kop, no rozhodca nepochopiteľne 11-tku neodpískal.

Druhý polčas sme hrali na jednu bránku, súpera sme tlačili no veľa vyložených príležitostí sme si nevytvorili. Zopár sme ich však mali a tie sme jednoznačne mali premeniť. Súper nám 10 minút pred koncom z jedinej strely v 2. polčase strelil druhý gól, čím definitívne zlomil náš odpor.

Myslím si, že sme neodohrali zlé stretnutie, mali sme určite viac z hry. Bohužiaľ, niektorí hráči nejdú v zápasoch na 100% a potom sa vonku ťažko vyhráva. Verím, že v najbližších dňoch si túto situáciu vysvetlíme a v ďalších zápasoch podáme lepšie výkony."