Zhodnotenie zápasu - žiaci: ŠK Harichovce - TJ Štart Hrabušice 11.10.14

Vytlačiť
Uverejnené: 11. október 2014

Zhodnotenie zápasu - žiaci - 11.Kolo: ŠK Harichovce - TJ Štart Hrabušice 1:1 (0:1)

Góly : M. Mattoš

Zostava : A. Urban - M. Rerko, J. Farkašovský, K. Kočan, S. Hric - L. Valenčík, P. Šiška, J. Babik, J. Zvolenský - D. Midlík, M. Kešeľak

Náhradníci : M. Mattoš, P. Heimschild, F. Mlynár, J. Urban

Tréner Peter Štofko :

,, Do dnešného zápasu sme nastupovali v oklieštenej zostave, keď nám chýbali viacerí hráči základnej zostavy. Taktiež niektorí hrali so sebazaprením.

Prvý polčas bol z našej strany slabý, nevedeli sme sa dostať do gólových šancí. V obrannej činnosti sme tiež robili chyby, čím sme súperovi ponúkli zopár šancí, z ktorých 1 premenil. V závere 1. polčasu sa naša hra trochu zlepšila, ale zmohli sme sa iba na zopár pološancí.

Do 2. polčasu sme išli s cieľom jednoznačne zlepšiť náš výkon a otočiť výsledok. Nastúpil chorý Mattoš, ktorého príchodom sa naša hra zlepšila. Začali sme si vytvárať gólové príležitosti a v 48. min. sme vyrovnali. Po góle sme pokračovali v tlaku, ale zahodili sme asi 3 čisté šance. V poslednej desaťminútovke však náš tlak klesol, a v samom závere nás po chybách v obrane mohol súper ešte gólom potrestať. S výsledkom ani s našim výkonom nie som spokojný. "