Zhodnotenie zápasu - žiaci: MŠK Tatran Spišské Vlachy - ŠK Harichovce 30.08.14

Vytlačiť
Uverejnené: 30. august 2014

Zhodnotenie zápasu - žiaci - 5. Kolo: MŠK Tatran Spišské Vlachy - ŠK Harichovce 0:1 (0:1)

Góly : L. Valenčík

Zostava : A. Urban - J. Babík, M. Mattoš, T. Hrúz, S. Hric - L. Valenčík, S. Džerenga, P. Šiška, J. Zvolenský - K. Kočan, J. Farkašovský

Striedali : D. Midlík, M. Kešeľak, P. Heimschild, F. Mlynár

Tréner Peter Štofko :

"Dnes sme hrali na pôde jedného z našich najväčších konkurentov tejto sezóny.

Prvý polčas bol vyrovnaný. Šance boli no oboch stranách. V 27. min. po utešenej akcii sme išli do vedenia. Potom domáci trochu prebrali iniciatívu, mali zopár šancí na vyrovnanie, ale do polčasu sme obstáli bez gólu.

V druhom polčase sme boli lepším mužstvom, no naše zakončenie bolo katastrofálne. Zahodili sme viacero čistých šancí, a tak sme až do záveru tŕpli, či nás súper za to nevytrestá. Nakoniec sme však v zápase slušnej úrovne zaslúžene zvíťazili. Chlapcom ďakujem za predvedený výkon, ktorý bol zatiaľ náš najlepší v tejto sezóne. Ukázali sme zopár pekných akcií, a hlavne prístup k zápasu a vôľa po víťazstve bola na dobrej úrovní. Verím, že sa nám podarí na dnešný výkon nadviazať aj v ďalších kolách a že sa nám podarí držať víťaznú sériu čo najdlhšie."